Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Nazwa: Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Kategoria:
Opis:

Kancelaria Notarialna notariusz Bożeny Nowińskiej znajdująca się we Wrocławiu zapewnia kompleksową obsługę wszystkich czynności notarialnych. Kancelaria oferuje profesjonalne usługi doświadczonego notariusza. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, obsługą testamentów. Notariusz zajmuje się sprawami spadkowymi, darowiznami, rozdzielnością majątkową.

Nasza kancelaria prowadzi sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości oraz hipotekami. Zapewniamy obsługę powierzonych nam spraw na najwyższym poziomie, z zachowaniem poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Oferujemy naszym klientom usługi związane z przyjmowaniem na przechowanie pieniędzy, dokumentów i danych na nośnikach elektronicznych. Zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję.

Dbamy o nieustanny rozwój, co pozwala nam świadczyć usługi notarialne na wysokim poziomie i zapewnić naszym klientom fachową pomoc w każdej sprawie. Notariusz dokonuje czynności notarialnych w siedzibie kancelarii lub w razie szczególnych okoliczności w innym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej.

Telefon: 713412452
Siedziba: ul. Hubska 52/9 50-502 Wrocław
Regon: 930720007