ABC-Service Wrocław – utrzymanie czystości i sprzątanie specjalistyczne

ABC-Service Wrocław – utrzymanie czystości i sprzątanie specjalistyczne
Kategoria
Opis

Sprzątanie biur i i firm to specjalność firmy sprzątającej ABC-Service. Firma ABC-Service pomoże Ci wykonać sprzątanie biura w sposób jakościowy i profesjonalny. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług porządkowych oraz następujące zalety. Zapewnimy regularne sprzątanie na bieżąco.

Utrzymanie czystości Wrocław fot.1

Specjaliści naszej firmy pracują niemal bezgłośnie i są gotowi przyjść na telefon w dogodnym dla Państwa terminie; Całodobowe przyjmowanie zamówień bez przerw, świąt i weekendów. Szybko rozwiązujemy wszelkie kontrowersyjne kwestie na korzyść klienta. Czyszczenie odbywa się za pomocą nieszkodliwych europejskich detergentów z serii eco. Certyfikowana chemia radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami, dezynfekuje powierzchnie i nie powoduje alergii.

Utrzymanie czystości Wrocław fot.2

Nie musisz tracić czasu na szukanie niezawodnego i odpowiedzialnego personelu ani martwić się o kupowanie materiałów eksploatacyjnych i zapasów. Posiadamy cały niezbędny sprzęt, nowoczesny sprzęt o dużej mocy i detergenty. Dla stałych klientów firmy zawsze dajemy korzystną cenę za sprzątanie biura oraz rabaty na usługi dodatkowe.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon
713544354
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP
8980025555
Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – utrzymanie czystości i sprzątanie specjalistyczne
  • ABC-Service Wrocław – utrzymanie czystości i sprzątanie specjalistyczne