Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
Kategoria
Opis

Poleasingowe.pl jest serwisem umożliwiającym zakup pojazdów, urządzeń oraz maszyn poleasingowych, poflotowych oraz przejętych w ramach windykacji. Serwis gromadzi min. aukcje banków i firm leasingowych. W ramach usług gwarantowana jest transparentność sprzedaży, oferowane przedmioty posiadają kompleksowe opisy tworzone przez biegłych rzeczoznawców a ceny stanowią realne odwzorowanie wartości pojazdów i urządzeń.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Kupujący ma wgląd do propozycji innych oferentów. Aukcje prowadzone są w trybie manualnym (oferent sam podbija cenę) lub trybie licytacji z agentem (oferent określa maksymalną kwotę zakupu a "agent" prowadzi licytację bez udziału oferenta). Z pomocą serwisu możliwy jest zakup samochodów osobowych, ciężarowych, naczep i przyczep, autobusów oraz motocykli.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Ponadto w ofercie znajdują się maszyny rolnicze w tym ciągniki, siewniki, owijarki do bel i pras i przemysłowe takie jak agregaty chłodnicze, drukarki, zbjarki czy elementy linii produkcyjnych. Aukcje obejmują również sprzęt medyczny, w tym lasery, aparaty RTG i tomografy komputerowe.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon
801009409
Siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
NIP
8942976550
Regon
021014968
  • Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl