Depilacja laserem Ice Soprano w Soft Skin Dermaclinic Wrocław

Depilacja laserem Ice Soprano w Soft Skin Dermaclinic Wrocław
Kategoria
Opis

We Wrocławiu na depilację laserową zapisać się można w klinice Soft Skin. Specjaliści korzystają z nowoczesnych, bezpiecznych i sprawdzonych urządzeń, jak Soprano ICE Platinum. Maszyna skutecznie usuwa owłosienie niezależnie, jaką się ma karnację i typ włosów. Zabiegi nie trwają długo i pacjent nie czuje bólu. Depilację można wykonywać nawet, gdy ma się opaloną skórę.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

W klinice wykonywana jest depilacja laserowa brody, policzków, miejsc bikini, brzucha itd. Do zabiegu pomagają przygotować się fachowcy. Oni radzą również czego nie należy robić po depilacji. Ta metoda pozbywania się owłosienia pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Efekt utrzymuje się na długi czas.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Oprócz tego w klinice Soft Skin skorzystać można z chirurgicznego usuwania zmian skórnych i laseroterapii zmian skórnych. Dermatolodzy wyleczą brodawki wirusowe, grzybicę paznokci, nadpotliwość oraz trądzik. Specjaliści przeprowadzają też zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Umówić się tutaj można na konsultacje z psychologiem, dietetykiem i kosmetologiem.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP
7532154115
Regon
021847160
  • Depilacja laserem Ice Soprano w Soft Skin Dermaclinic Wrocław
  • Depilacja laserem Ice Soprano w Soft Skin Dermaclinic Wrocław