Drukarnia Etykiet Arti-Bau – etykiety na piwo

Drukarnia Etykiet Arti-Bau – etykiety na piwo
Kategoria
Opis

Profesjonalna cyfrowa drukarnia Arti-Bau sp. z o.o. to specjalistyczne miejsce z siedzibą znajdującą się w Dolnym Śląsku, gdzie świadczone są usługi w postaci etykiet samoprzylepnych. Wytwarzamy praktycznie wszystkie możliwe etykiet, zaczynając od jednowarstwowych, a kończąc na wielowarstwowych.

Dysponujemy bardzo rozwiniętymi technologicznie maszyną poligraficzną „Mark Andy Digital Series”, która jest hybrydową Maszną, łączącą w sobie możliwość druku fleksyjnego z drukiem inkjetowym. Połączenie tych dwóch technologii pozwala na tworzenie etykiet samoprzylepnych wielowarstwowych, jak i etykiet typu sandwich czy typu peel-off.

Dzięki tej maszynie możemy wykonywać tak zwane etykiety szlachetne, matowe, ze złoceniami nakładanymi na zimno. Możliwe jest również zamówienie w naszej drukarni saszetek na laminatach, wielowarstwowych, które będą zadrukowane w cyfrowej technologii pełno kolorowej. Drukowane są także etykiety na piwo i wino. Kierujemy naszą ofertę głównie do klientów z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i podobnych.

Telefon
717822678
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
Regon
020841468