Wiązar Polska – oferta wiązarów dachowych

Wiązar Polska – oferta wiązarów dachowych
Kategoria
Opis

Wiązar Polska jest firmą zlokalizowaną w miejscowości Żarów na śląsku. Bracia Wychowanek to specjaliści będący ekspertami w budowaniu dachów. Ich firma zajmuje się budowaniem konstrukcji dachowych z produktów prefabrykowanych dla budynków przemysłowych, mieszkalnych i rolniczych. Nad projektem i wykonaniem każdego dachu, czuwa Wiązar Polska, dbając o to aby usługi były wykonywane kompleksowo.

Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska fot.1

Dzięki własnej hali maszynowej i stołowi montażowemu, firma sama zarządza całym procesem powstawania dachu. Elementy budowalne są wytwarzane w sposób precyzyjny i powtarzalny, a rozwiązanie tego typu jest opłacalne pod względem ekonomicznym i równocześnie ekologiczne. Czas montażu jest bardzo krótki, a brak stropu żelbetowego przyspiesza powstawanie konstrukcji dachu.

Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska fot.2

Proces współpracy, to tak naprawdę 4 kroki: projektowanie, produkcje - w tym cięcie i prasowanie, a na końcu montaż. Obszarem działania Wiązaru jest nie tylko województwo dolnośląskie, z usług firmy obecnie można korzystać na terenie całego kraju.

Wiązar Polska

Telefon
578211132
Siedziba
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
NIP
1230537879
Regon
011059223
  • Wiązar Polska – oferta wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – oferta wiązarów dachowych